Loading...

K22 TS

Pištoľ

K22 TS

  • Kaliber:.22 LR
  • Režim:SA / DA
  • Odpor spúšte:N / A
  • Celková dĺžka:237,5 mm (6“ verzia)
  • Výška bez zásobníka:144 mm
  • Celková šírka:36 mm
  • Dĺžka hlavne:6“ / 8“
  • Hmotnosť:712 g
  • Kapacita štandardného zásobníka:10 + 1

K22 TS, TS ako Target Sport, je našou odpoveďou na návrhy športových strelcov strieľajúcich malorážkou avšak s udržaním benefitov, ktoré ponúkajú základné modely malorážiek GRAND POWER.
K22 TS sa dodáva v dvoch prevedeniach a to so 6” a 8” hlavňou tak, aby sme vyhoveli požiadavkám strelcov, ale i legislatív v iných krajinách. Dlhšia hlaveň poskytuje vysokú presnosť a pre tento účel sme ju doplnili nastaviteľnými mikrometrickými mieridlami a optovláknovou muškou. Hlaveň je vybavená závitom s krytkou.
Náš spúšťový mechanizmus SA/DA s jasným odpalom a krátkym resetom posúva presnosť vpred a to i pri rýchlej streľbe.
V polymérovej rukoväti sa nachádza oceľová vložka, skutočné telo zbrane, vyrobená z jedného kusu kvalitnej ocele trieskovým obrábaním. Rovnaká úroveň kvality je zachovaná i pre ďalších častiach ako je záver, rovnako z jedného kusu ocele, či masívna hrubostenná hlaveň. Pri všetkých častiach a súčastiach boli použité výlučne špičkové materiály a najmodernejšie technologické postupy. Pre uspokojenie všetkých užívateľov sú všetky ovládacie prvky plne obojstranné. Zbraň je možné rozobrať na čistenie bez nástrojov.

Unikátny dizajn s odľahčeným záverom prináša nízku hmotnosť zbrane, napriek tomu, že záver je vyrobený z jedného kusu ocele, na rozdiel od mnohých konkurenčných výrobkov, poskytujúc vysokú spoľahlivosť, odolnosť a dlhú životnosť. Dobrý prístup k nábojovej komore umožňuje jednoduchú a pohodlnú manipuláciu. Za účelom dosiahnutia maximálnej životnosti zbrane je K22 TS vyrábaná s použitím dielov totožných nie len čo do tvaru, ale i materiálu, s našimi zbraňami väčších kalibrov, ako je oceľová vložka, a polymérový rám Mk12. Majitelia iných pištolí GRAND POWER ocenia rozloženie ovládacích prvkov totožné s našimi ďalšími modelmi, čím sa K22 TS stáva i cenným tréningovým nástrojom. Na pištoli K22 TS je rovnako možné použiť množstvo príslušenstva z ponuky GRAND POWER. Na zbrani ďalej nájdete lištu na montáž príslušenstva ako laser alebo taktické svetlo. Rám Mk12 rovnako poskytuje možnosť voľby zo štyroch veľkostí chrbtov, pričom chrbát skrýva oko na prevlečenie poistnej šnúry. Zväčšené hmatníky poistky tvoria oporu pre palec a je možné ich ľubovoľne zameniť za nízkoprofilové.